Piegāde ZUPU.LV

 

ZUPU.LV Mājsaimniecības apgāde piegādā visas Tavas interneta veikalā ZUPU.LV pasūtītās preces uz mājām, biroju, noliktavu vai vienkārši tur, kur Tu vēlies saņemt savu pasūtījumu!

 

Visas preces ZUPU.LV interneta veikals Tev piegādās no 1 līdz 3 dienu laikā pēc  pasūtīšanas un sazināsies, lai vienoties par piegādes laiku. Interneta veikals ZUPU.LV pārdod un nodrošina preču piegādi tikai Latvijas Valsts teritorijā.

 

ZUPU.LV interneta veikala preču piegāde notiek katru dienu, arī brīvdienās un pat Svētku dienās, nododam preces no 7:00 rītā līdz pat 22:00 vakarā, vai arī laikā, kad vēlies saņemt savu pasūtījumu!

Noteikti aizpildi – Vēlamais piegādes laiks, kad veic pasūtījuma noformēšanu,  un varēsi preces saņemt no ZUPU.LV tieši tad, kad  to vēlies!

 

ZUPU.LV samaksa par piegādi ir:

  • 3,00 eiro - Rīgas pilsētas teritorija;
  • 7,00 eiro – visi Rīgas apkārtnes novadi un Jūrmalas teritorija;
  • preču piegāde visā Latvijā veidojas atkarībā no pasūtījuma apjoma – vienkārši veic pasūtījumu un ZUPU.LV ar Tevi sazināsies!

 

ZUPU.LV veic katra pasūtījuma piegādi pēc Tava apmaksātā Rēķina un kopā ar precēm nodod arī tā oriģinālu, kā pirkuma apliecinošu dokumentu. Ja piegādē nevēlies saņemt Rēķina izdruku, noteikti uzraksti to pasūtījuma noformēšanā – Papildus informācija!

 

Interneta veikala ZUPU.LV preču pasūtījumiem, kuriem 1 kopēja rēķina vērtība sasniedz 300 eiro un vairāk, ZUPU.LV piedāvā 2 mēnešu laikā Tavām iegādātajām precēm veikt Dalītu preču piegādi dažādos datumos, laikos un dažādās norādītajās saņemšanas vietās, maksājot tikai maksu par katru atsevišķu piegādi! Lai saņemtu Dalītu preču piegādi, noteikti uzraksti to pasūtījuma noformēšanā – Papildus informācija, vai sazinies ar ZUPU.LV, e-pasts: [email protected] vai tel. 25607903.

0
© 2020 SIA AKE
 Visas tiesības aizsargātas, reģ. nr.: 40203179407, jur. adrese: Kaivas iela 50/k-3 23B, Rīga, Latvija, LV-1021, mob.: + 371 25607903, epasts: [email protected]

 .